МЕМЛЕКЕТТІК ҚЫЗМЕТШІЛЕРДІҢ СПОРТ НЫСАНДАРЫНА ҚОЛЖЕТІМДІЛІГІН ҚАМТАМАСЫЗ ЕТУ КЕСТЕСІ

«Бекітемін»

Талас ауданының әкімі

__________ Д.Алиев

«___»__________ 2019 жыл

 

«Келісемін»

Қазақстан Республикасы

Мемлекеттік қызмет істері және

сыбайлас жемқорлыққа қарсы

іс-қимыл агенттігінің

Жамбыл облысы бойынша

департаментінің басшысы,

Әдеп жөніндегі кеңестің төрағасы

___________ Р.Төлебаев

«___»__________ 2019 жыл

 

 

Мемлекеттік қызметшілердің спорт нысандарына қолжетімділігін қамтамасыз ету кестесі

 

Спорт нысанының атауы Спорт нысандарында шұғылдануға мүмкіндік жасалған спорт түрі Спорт нысанының мекен-жайы Спорт нысанының қолжетімділік кестесі Уақыты Шұғылдану шарты Спорт нысанының жұмысына жауапты қызметкер (аты-жөні, байланыс телефоны)
1 Орталық стадион футбол,

жеңіл атлетика

Шахтер көшесі №28 б дүйсенбі 19.30 – 21.00 Тегін Р.Рахманбердиев

тел: 4-01-16, 5-02-86

2 «Дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің» спорт залы кіші футбол

волейбол

Б.Момышұлы көшесі №3Б сейсенбі, бейсенбі 19.00 – 21.00 Тегін А.Имашов

тел: 6-34-04

3 «Дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің» кіші футбол алаңы кіші футбол Б.Момышұлы көшесі №3Б сейсенбі, бейсенбі 19.00 – 21.00 Тегін А.Имашов

тел: 6-34-04

4 «Дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің» жаттығу залы үстел теннисі Б.Момышұлы көшесі №3Б күнделікті 19.00 – 21.00 Тегін А.Имашов

тел: 6-34-04

5 Талас ауданындағы бокстан және спорт ойындары түрлерінен балалар жасөспірімдер спорт мектебінің футбол алаңы кіші футбол Панфилов көшесі № 24 дүйсенбі, бейсенбі 19.30 – 21.30 Тегін М.Шәмшиев

тел: 4-01-16, 5-02-86

6 Ақкөл орта мектебінің спортзалы кіші футбол

волейбол

Ақкөл ауылы, Дүрімбетов көшесі №10 сейсенбі, бейсенбі 19.00 – 21.00 Тегін Р.Жұматаева

тел: 2-13-12

7 Ақкөл ауылындағы балалар жасөспірімдер спорт мектебінің футбол алаңы кіші футбол Ақкөл ауылы, Д.Қонаев көшесі №7 сейсенбі, бейсенбі 19.00 – 21.00 Тегін Ғ.Қоңарбаев

тел: 2-11-89

8 Б.Тоқтықожаұлы атындағы орта мектебінің спорт залы кіші футбол

волейбол

баскетбол

Аққұм ауылы Т.Тұңғатар к/сі №44 сейсенбі, бейсенбі

 

 

 

19.00 – 21.00 Тегін Р.Батаев

тел: 5-28-32

9 Бостандық ауылындағы балалар жасөспірімдер спорт мектебінің футбол алаңдары кіші футбол Аққұм ауылы Т.Тұңғатар к/сі №37 сейсенбі, бейсенбі 19.00 – 21.00 Тегін М.Айғараев

тел: 5-29-29

10 А.Дәулетбеков атындағы орта мектебінің спорт залы кіші футбол

волейбол

баскетбол

Майтөбе ауылы, Наурыз көшесі №1 дүйсенбі, жұма 19.00 – 21.00 Тегін Қ.Байболатов

тел: 5-12-20

11 Спорт алаңы волейбол Майтөбе ауылы, И.Көксалов көшесі дүйсенбі, жұма 19.00 – 21.00 Тегін С.Талқанбаев

тел: 5-12-17

12 Алғабас орта мектебінің спортзалы кіші футбол

волейбол

баскетбол

Бостандық ауылы, Байжанов көшесі №16 дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 19.30 – 21.00 Тегін Д.Зунимов

тел: 5-29-30

13 Бостандық ауылындағы балалар жасөспірімдер спорт мектебінің спорт залы кіші футбол

волейбол

қазақ күресі

дзюдо күресі

самбо күресі

Бостандық ауылы, Абай көшесі №6 сейсенбі, бейсенбі 19.00 – 20.00 Тегін М.Айғараев

тел: 5-29-29

14 Бостандық ауылындағы балалар жасөспірімдер спорт мектебінің футбол алаңы кіші футбол Бостандық ауылы, Абай көшесі №6 сейсенбі, бейсенбі 19.30 – 21.00 Тегін М.Айғараев

тел: 5-29-29

15 Ағайынды Құлекеевтер атындағы спорт кешені волейбол

футбол

бокс

Талапты ауылы, Әбдкерім көшесі №1 дүйсенбі, жұма 20.00 – 21.00 Тегін М.Айғараев

тел: 5-29-29

16 М.Жұмабаев атындағы орта мектебінің спортзалы кіші футбол

волейбол

баскетбол

Көктал ауылы, Косманавттар көшесі №4 дүйсенбі, жұма 19.00 – 21.00 Тегін А.Ерали

тел: 5-12-08

17 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебінің спортзалы кіші футбол

волейбол

баскетбол

Бөлтірік шешен ауылы, Т.Рысқұлов көшесі №17 дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 19.30 – 21.00 Тегін Б.Сыдық

тел: 5-27-54

18 Спорт алаңы кіші футбол Бөлтірік шешен ауылы, Т.Рысқұлов көшесі дүйсенбі, жұма 19.00 – 20.30 Тегін Е.Тәттібай

5-27-36

19 Спорт алаңы кіші футбол Көшек батыр ауылы, Жамбыл көшесі дүйсенбі, сәрсенбі, жұма 19.30 – 21.00 Тегін Е.Тәттібай

5-27-36

20 М.Қыстаубайұлы атындағы орта мектебінің спортзалы кіші футбол

волейбол

баскетбол

Қызыләуіт ауылы, Есей көшесі №78 дүйсенбі, сәрсенбі, бейсенбі 19.30 – 21.00 Тегін Е.Мырзамбет

тел: 33-3-17

21 Спорт алаңдары футбол

волейбол

Қызыләуіт ауылы, Д.Дүйсенбин көшесі дүйсенбі, сәрсенбі, бейсенбі 19.30 – 21.00 Тегін С.Құрманбекұлы

тел: 3-33-86

22 Қаратау орта мектебінің спорт залы кіші футбол

волейбол

баскетбол

Есейхан ауылы, Толыбай көшесі №1

 

сәрсенбі, жұма 19.00 – 21.00 Тегін Ш.Тәженова

тел: 8/726-59/78-0-22

23 Қасқабұлақ орта мектебінің спорт алаңы кіші футбол Қасқабұлақ ауылы, Бейбітшілік көшесі сәрсенбі, жұма 19.00 – 21.00 Тегін Х.Мұстафаев

тел: 8/726-59/7-16-05

24 Д.Қонаев атындағы орта мектебінің спортзалы кіші футбол

волейбол

Ойық ауылы, С.Шәкіров көшесі №14 дүйсенбі, жұма 19.30 – 21.00 Тегін Ғ.Әлімханов

тел: 31-3-74

25 Қойгелді атындағы орта мектебінің спортзалы кіші футбол

волейбол

Тамды ауылы Бекболатов көшесі № 15 дүйсенбі, сәрсенбі 19.30 – 21.00 Тегін Р.Асқаров

тел: 5-14-98

26 Ш.Смаханұлы атындағы орта мектебінің спортзалы кіші футбол

волейбол

баскетбол

Шәкіров ауылы, Қонаева көшесі №30 дүйсенбі, жұма 19.30 – 21.00 Тегін А.Баймырзаев

тел: 5-26-58

27 Бостандық ауылындағы балалар жасөспірімдер спорт мектебінің футбол алаңы кіші футбол Шәкіров ауылы, Қонаев көшесі №29 дүйсенбі, сәрсенбі 19.30 – 21.00 Тегін М.Айғараев

тел: 5-29-29

28 А.Сағынтаев атындағы орта мектебінің спортзалы кіші футбол

волейбол

баскетбол

Үшарал ауылы, А.Сағынтаев көшесі №15 дүйсенбі, жұма 19.30 – 21.00 Тегін С.Сатбаев

тел: 34-3-17

29 Спорт алаңы кіші футбол

үстел теннисі

жеңіл атетика

Үшарал ауылы, А.Сағынтаев көшесі дүйсенбі, жұма 19.30 – 21.00 Тегін А.Қожабек

тел: 34-4-56

 

Egov