ӘҢГІМЕЛЕСУГЕ ЖІБЕРІЛГЕНДЕР ТІЗІМІ

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 2-ші ішкі конкурс бойынша

әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

 

22.05.2020 жыл

  1. 1. Ратов Жандос Амангалиевич – Е-R-3 санаты – Талас ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімінің сектор меңгерушісі лауазымы

 

 

 

«Б» корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасуға конкурс өткізу
қағидаларының 7-қосымшасы

Әңгімелесу және эссе өткізу

КЕСТЕСІ

 

Лауазым Кандидаттың тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда) Әңгімелесу өтетін орны, күні және уақыты Эссе өтетін орны, күні және уақыты
Талас ауданы аппаратының басшысы – 1 бірлік, Е-2 санаты

(№01-02-01)

Рысбаев

Махсат Сабыргалиевич

Қаратау қаласы, Достық алаңы №1

Сағат 11.00

Қаратау қаласы әкімінің әлеуметтік-экономикалық мәселелер жөніндегі орынбасары –

1 бірлік, Е-G-1 санаты (№01-22-03)

Рсалиев

Еркебай Жарқынбекұлы

Қаратау қаласы, Достық алаңы №1

Сағат 11.00

Бостандық ауылдық округі әкімі аппаратының бөлімше басшысы – 1 бірлік, санаты

Е-G-2 (№01-34-02)

Төлеген

Нұрбол Рғалбайұлы

Қаратау қаласы, Достық алаңы №1

Сағат 11.00

С.Шәкіров ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы –

1 бірлік, Е-G-3 санаты (№01-33-04)

Бекбосын

Ақбота Ертайқызы

Қаратау қаласы, Достық алаңы №1

Сағат 11.00

 

________________________________________________А.Онгарова _

(Персоналды басқару қызметі басшысының тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда))

 

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс бойынша әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

 

16.03.2020 жыл

  1. Рысбаев Махсат Сабыргалиевич – Е-2 санаты
  2. Рсалиев Еркебай Жарқынбекұлы – Е-G-1 санаты
  3. Төлеген Нұрбол Рғалбайұлы – Е-G-2 санаты
  4. Бекбосын Ақбота Ертайқызы – Е-G-3 санаты

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс бойынша әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

 

 

27.02.2020 жыл

  1.  Орынбеков Бауыржан Муратович – Е-G-2 санаты – С.Шәкіров ауылдық округі әкімі аппаратының бөлімше басшысы лауазымы

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс бойынша әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

 

 

25.02.2020 жыл

  1. Алтынкопов Улан Бауыржанович – Е-R-1 санаты – Талас ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің басшысы лауазымына

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған жалпы конкурс бойынша әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

24.02.2020 жыл

Бос лауазым атауы Аты-жөні
1 Талас ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің бас маманы – 1 бірлік, Е-R-4 санаты (№01-10-02, төменгі лауазым) Байбосынов

Бейбит Елубаевич

2 Қаратау қаласы әкімі аппаратының тұрғын үй-коммуналдық бөлімшесінің бас маманы – 1 бірлік, Е-G-3 санаты (№01-22-06) Жаңабаев

Сейфулла Мәмешұлы

 

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған жалпы конкурс бойынша әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

03.02.2020 жыл

Бос лауазым атауы Аты-жөні
1 Талас ауданы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің бюджеттік саясат және жоспарлау секторының бас маманы – 1 бірлік, Е-R-4 санаты (№01-12-05, төменгі лауазым)  

Тойбай Бекарыс Түймебекұлы

2 Талас ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімінің бас маманы – 1 бірлік, Е-R-4 санаты (№01-21-05, төменгі лауазым) Шолпанбеков Асилхан Сейсенбекович
Барлығы – 2 бірлік Қатысушылар – 2

 

 

 

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 2-ші ішкі конкурс бойынша әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

 

 27.01.2020 жыл

  1. 1. Танатова Эльмира Конакбаевна – Е-G-3 санаты – Қараату қаласы әкімі аппаратының қаржы-шаруашылық және әлеуметтік бөлімшесінің бас маманы лауазымы

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс бойынша әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

 

 

03.12.2019 жыл

  1. Тұрсымбаев Мақсат Шеризатұлы

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған жалпы конкурс бойынша әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

 

26.11.2019 жыл

  1. Жакипбеков Ернар Серикбаевич – Е-G-3 санаты
  2. Айдашбеков Бауыржан Алиевич – Е-G-3 санаты
  3. Топарбаева Эльмира Дархановна – Е-G-3 санаты
  4. Қашқынбаев Жәнібек Әбілбекұлы – Е-G-3 санаты

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған жалпы конкурстың  әңгімелесу кезеңіне жіберілгендер тізімі

 

13.11.2019  жыл

  1. Байбосынов Бейбит Елубаевич
  2. Жексембеков Мамит Бахытович
  3. Мырзахан Нұрсұлтан Нұрболұлы
  4. Раманова Мульдер Джаксимуратовна
  5. Сағандық Қуаныш Бақытбекұлы
  6. Шыныбекова Айдана Талгатовна

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 2-ші ішкі конкурс бойынша әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

12.09.2019 жыл

 

  1. Амирбеков Адилет Рахымжанович – Е-G-2 санаты

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс туралы

 

27.08.2019 жыл

Әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

  1. Алжапбарова Аян Ерболсыновна
  2. Жанабилова Клара Абжапаровна

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған жалпы конкурс туралы

 

14.08.2019  жыл

Әңгімелесуге жіберілгендер тізімі:

 

  1. Бекбосын Ақбота Ертайқызы
  2. Кенес Мәулен
  3. Мылтықбай Айхын Медетбекұлы
  4. Пәрмеш Ерболат Жарқынбекұлы
  5. Смағұл Зарина Айтбекқызы

 

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс бойынша

әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

17.07.2018 жыл

 

  1. Құдиярхан Жандос Бақытұлы – Е-3 санаты
  2. Төмешбай Батырхан Өмірханұлы – Е-3 санаты
  3. Ахаев Болат Жанатович – Е-G-3 санаты
  4. Орынбеков Бауыржан Муратович – Е-G-3 санаты
  5. Амирбеков Адилет Рахымжанович – Е-G-2 санаты

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға (Е-3, Е-G-3 санаттары бойынша ) жарияланған жалпы конкурстың әңгімелесу кезеңіне жіберілгендер тізімі

12.06.2019 жыл

Сабыров Бағлан Шобанұлы – Е-3
Майкенова Айнаш Агабековна – Е-3
Макулбекова Жадра Мамырбековна – Е-3
Сартбаева Айгерим Мылтыкбаевна – Е-G-3

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 2-ішкі конкурс туралы

21-23.05.2019 жыл

Әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

  1. Койлыбаев Торехан Сарикбаевич
  2. Келесов Еркін Егембердіұлы

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған жалпы конкурс туралы

 

23.05.2019  жыл

Әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

  1. Абдирасилов Еркебулан Сейткасымович
  2. Айнаева Ақбота Абдимажитқызы
  3. Тойбай Бекарыс Түймебекұлы
  4. Кенес Мәулен
  5. Маемерова Ақбопе Копбосыновна
  6. Абильдаева Жанат Сабитовна

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс туралы

 

26.04.2019 жыл

Әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

  1. Кенжебаев Жалғас Әбдіғалиұлы
  2. Туленбаев Жандос Таукелович

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған жалпы конкурс туралы

 

08.01.2019  жыл

Әңгімелесуге жіберілгендер тізімі

  1. Қоныс Руслан Әлібекұлы
  2. Төребекова Эльмира Мейірбекқызы

 

 

Egov