КОНКУРС ЖЕҢІМПАЗДАРЫНЫҢ ТІЗІМІ

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 2-ші ішкі конкурс бойынша жеңімпаздар  тізімі

 

 

16.09.2019 жыл

  

  1. Амирбеков Адилет Рахымжанович                – Е-G-2 санаты

 

 

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс туралы

 

03.09.2019 жыл

 

Конкурс жеңімпаздарының тізімі :

  1. Алжапбарова Аян Ерболсыновна – аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің сектор меңгерушісі
  2. Жанабилова Клара Абжапаровна – Ақкөл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға (Е-R-4, Е-G-3, Е-G-4 санаттары, 4-бірлік) жарияланған жалпы конкурс

 20.08.2019 жыл

 

Конкурс жеңімпаздарының тізімі

 

  1. Бекбосын Ақбота Ертайқызы – С.Шәкіров ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы
  2. Кенес Мәулен – Көктал ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы
  3. Пәрмеш Ерболат Жарқынбекұлы – Ойық ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы
  4. Смағұл Зарина Айтбекқызы – аудан әкімдігінің сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімінің бас маманы

 

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс бойынша

жеңімпаздар  тізімі

 

 

22.07.2018 жыл

 

 

  1. Құдиярхан Жандос Бақытұлы – Е-3 санаты
  2. Ахаев Болат Жанатович – Е-G-3 санаты
  3. Орынбеков Бауыржан Муратович – Е-G-3 санаты

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға (Е-3, Е-G-3 санаттары, 4-бірлік) жарияланған жалпы конкурс жеңімпаздарының тізімі

 

 

18.06.2019 жыл

 

  1. Майкенова Айнаш Агабековна – Е-3
  2. Макулбекова Жадра Мамырбековна – Е-3
  3. Сартбаева Айгерим Мылтыкбаевна – Е-G-3

 

 

Талас ауданы әкімінің орынбасары бос лауазымына (Е-1 санаты)

жарияланған 2-ші ішкі конкурс жеңімпаздары тізімі

 

30.05.2019 жыл

 

  1. Койлыбаев Торехан Сарикбаевич

 

 

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға (Е-4, Е-R-4, Е-G-4 санаттары, 6-бірлік) жарияланған жалпы конкурс

 

 

30.05.2019 жыл

 

Конкурс жеңімпаздарының тізімі

 

  1. Абдирасилов Еркебулан Сейткасымович – аудан әкімі аппаратының қаржы-шаруашылық бөлімшесінің бас маманы
  2. Айнаева Ақбота Абдимажитқызы – аудан әкімдігінің ТҮКШ,ЖКжАЖ бөлімінің бас маманы
  3. Тойбай Бекарыс Түймебекұлы- аудан әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің бас маманы
  4. Абильдаева Жанат Сабитовна – Тамды ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы

 

 

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға жарияланған 1-ші ішкі конкурс туралы

 

30.04.2019 жыл

Конкурс жеңімпаздарының тізімі :

 

  1. Кенжебаев Жалға Әбдіғалиұлы – персоналды басқару бөлімшесінің бас инспекторы
  2. Туленбаев Жандос Таукелович – аудан әкімінің бас инспекторы

 

 

Талас ауданы бойынша бос лауазымды әкімшілік мемлекеттік орындарға (Е-R-4, Е-G-3 санаттары, 3-бірлік) жарияланған жалпы конкурс

 

11.01.2019 жыл

 

Конкурс жеңімпаздарының тізімі

  1. Қоныс Руслан Әлібекұлы – аудан әкімдігінің кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімінің бас маманы

 

 

Egov